Maj 2022

Martyna Kozłowska doktorantka w KŻZ WWZ UPP obroniła pracę doktorską

Miło nam powiadomić, iż doktorantka Katedry Żywienia Zwierząt, Pani mgr inż. Martyna Kozłowska, w dniu 27 maja 2022 roku obroniła pracę doktorską pt.: „Effects of saponins from fresh and ensiled alfalfa (Medicago sativa L.) on enteric methane emission and biohydrogenation in dairy cows”.

Rozprawa doktorska składała się z trzech publikacji:

Akademickie czwartki - preferencje dotyczące tematyki wykładów i warsztatów

"Akademickie czwartki" to cykl wykładów, warsztatów i spotkań edukacyjnych o charakterze popularno-naukowym, przybliżającym tematykę zajęć realizowanych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Spotkania te mają za zadanie przybliżyć tematykę przyszłych zajęć i warsztatów, prowadzonych na Uczelni.

SUKCESY NASZYCH PRACOWNIKÓW – NAGRODY POLSKIEGO TOWARZYSTWA NAUK WETERYNARYJNYCH

Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych ogłosiło wyniki konkursu na najlepsze publikacje naukowe z obszaru nauk weterynaryjnych opublikowane w roku 2021. Z prawdziwą przyjemnością i dumą informujemy, iż wśród nagrodzonych znaleźli się pracownicy naszego Wydziału.

Sukces Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że studenci Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów uzyskali I i III lokatę w ramach uczestnictwa w I Międzynarodowej Konferencji dla Studentów Animal Science nad Aquaculture - Challenges and Research, organizowanej przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (11.05.2022 r.).

Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego WWZ

Drodzy studenci Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach!

Mamy zaszczyt ogłosić Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego naszego Wydziału!
Poszukujemy osób, które lubią angażować się w ciekawe inicjatywy, z głowami pełnymi pomysłów, zdolnościami organizacyjnymi oraz chęcią pracy na rzecz naszej społeczności!
Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania kandydatur w formularzu poniżej, a będzie czekał na wasze odpowiedzi przez cały tydzień do 18 maja!