studenckie koła naukowe

Sukces Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że studenci Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów uzyskali I i III lokatę w ramach uczestnictwa w I Międzynarodowej Konferencji dla Studentów Animal Science nad Aquaculture - Challenges and Research, organizowanej przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (11.05.2022 r.).

Wyniki zmagań podczas XXII Sympozjum Studenckich Kół Naukowych na WWZ

Szanowni Państwo, 
jako Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu mam zaszczyt poinformować, że w ramach XXII Sympozjum SKN na WWZ, które odbyło się dnia 11. kwietnia 2022 roku Komisja Konkursowa w składzie,

V edycja konferencji IVSA - Keep calm and save exotic pets

Szanowni Państwo,

IVSA (International Veterinary Students' Association) Poznań ma zaszczyt zaprosić na piątą już edycję konferencji "Keep calm and save exotic pets", poświęconej medycynie zwierząt egzotycznych.

Konferencja odbędzie się w sobotę 26 marca 2022r. o godz. 9.00 na platformie Zoom. Uczestnictwo jest bezpłatne.

ZARZĄDZENIE JM REKTORA NR 11/2022 REKTORA UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU Z DNIA 21 STYCZNIA 2022 ROKU|

Szanowni Państwo

Przekazuję zarządzenie Rektora w sprawie ograniczenia funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną - do wiadomości i zastosowania.

Zgodnie z zarządzeniem bardzo proszę o prowadzenie zajęć dla studentów w trybie zdalnym, poza zajęciami, które wymagają obecności studentów na sali: zajęcia kliniczne, prosektoryjne, laboratoryjne etc.

Prezent pod choinkę dla SKN Zootechników i Biologów

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie studentów reprezentujących SKN ZiB Sekcję Żywienia Zwierząt Monogastrycznych i Amatorskich podczas VII Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych organizowanej przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Autorzy w składzie Pani Marcelina Chudyk, Małgorzata Badura, Roksana Wachowiak, Joanna Kowalska oraz Jakub Ziarnik otrzymali wyróżnienie za referat, pt.

Seminarium SKN, 18.11.2021 „Anatomia porażki w fotografii przyrodniczej"

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne w tym roku akademickim spotkanie odbywające się w ramach spotkań zatytułowanych „seminaria SKN”.

Spotkanie organizacyjne Studenckich Kół Naukowych

Drodzy Studenci, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych (SKN) na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach (WWZ) pragnę serdecznie zaprosić na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w piątek (15.10.2021 r) o godz. 15:00, za pośrednictwem platformy Zoom. W ramach spotkania odpowiemy na nurtujące Was pytania oraz przedstawimy korzyści wynikające z aktywnego uczestnictwa w Sekcjach SKN. 

Subskrybuj RSS - studenckie koła naukowe