student

Nowy podręcznik akademicki - Metody i programy hodowli zwierząt

Okładka podręcznika Metody i programy hodowli zwierząt

Metody i programy hodowli zwierząt to pierwszy podręcznik w języku polskim z zakresu metod genetycznego doskonalenia zwierząt, który uwzględnia szerokie zmiany w hodowli będące wynikiem wprowadzenia w ostatnich latach do praktyki selekcji genomowej.

Uwzględnia zmieniające się uwarunkowania otoczenia produkcji zwierzęcej, które wywołują konieczność dostosowania celów hodowlanych i prowadzenia bardziej zrównoważonej hodowli zwierząt.

Oferta stypendium w projekcie finansowanym przez NCN

Katedra Zoologii poszukuje studenta do pracy przy projekcie Narodowego Centrum Nauki „POLLINATORS ET AL. - Pobocza dróg jako ważne połączenie dla owadów zapylających w krajobrazie miejskim” (UMO-2022/47/P/NZ8/01208)
Więcej informacji w zamieszczonym pliku.
Termin składania dokumentów 09.02.2024 godzina 10:00.
 

Stypendia MEiN dla naszych Studentów

Stypendia MEiN dla naszych Studentów

Stypendia MEiN dla naszych Studentów

Dwie studentki kierunku Zootechnika, Pani Bogumiła Nowak oraz Pani Maria Skorupka (obecny III rok Zootechniki) otrzymały stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe na rok akademicki 2022/2023. Do MEiN wpłynęło 1150 wniosków, warunki formalne spełniały 1104 wnioski a stypendia otrzymało 348 studentów. Kandydatury oceniał zespół ekspertów reprezentujących wszystkie dziedziny naukowe.

Studentkom oraz opiekunowi naukowemu, prof. dr hab. Adamowi Cieślakowi, serdecznie gratulujemy!

Wędrówki cyfrowych cieni. O prywatności w świecie nowych technologii

Plakat informacyjny nt. Wędrówki cyfrowych cieni. O prywatności w świecie nowych technologii

„Wędrówki cyfrowych cieni. O prywatności w świecie nowych technologii”

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi,
jako Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów prowadzonego na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie odbywające się w ramach cyklicznych wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”. 

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne SKN

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne SKN

Jako opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów chciałbym serdecznie Państwa zaprosić na spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące działalności SKN na naszym Wydziale.
Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet w PIątek 14.10.2022 o godz. 15:00.

Link do spotkania:
https://meet.google.com/wjd-ywef-xvi

Identyfikator spotkania:
wjd-ywef-xvi

Studenci naszej Weterynarii nagrodzeni na Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowej

Studenci naszej Weterynarii nagrodzeni na Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowej

W dniach 20-21 maja 2022 r. we Wrocławiu odbyła się XXVI Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych. Udział w niej wzięli studenci weterynarii naszego Uniwersytetu: Julia Puchalska (III rok), Oskar Pszeniczny (III rok), Małgorzata Szkudlarek (V rok) oraz Katarzyna Żurek (V rok).

Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego WWZ

Drodzy studenci Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach! 

Mamy zaszczyt ogłosić Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego naszego Wydziału! 
Poszukujemy osób, które lubią angażować się w ciekawe inicjatywy, z głowami pełnymi pomysłów, zdolnościami organizacyjnymi oraz chęcią pracy na rzecz naszej społeczności! 
Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania kandydatur w formularzu poniżej, a będzie czekał na wasze odpowiedzi przez cały tydzień do 18 maja! 

V edycja konferencji IVSA - Keep calm and save exotic pets

Szanowni Państwo,

IVSA (International Veterinary Students' Association) Poznań ma zaszczyt zaprosić na piątą już edycję konferencji "Keep calm and save exotic pets", poświęconej medycynie zwierząt egzotycznych.

Konferencja odbędzie się w sobotę 26 marca 2022r. o godz. 9.00 na platformie Zoom. Uczestnictwo jest bezpłatne.

ZARZĄDZENIE JM REKTORA NR 11/2022 REKTORA UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU Z DNIA 21 STYCZNIA 2022 ROKU|

Szanowni Państwo

Przekazuję zarządzenie Rektora w sprawie ograniczenia funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną - do wiadomości i zastosowania.

Zgodnie z zarządzeniem bardzo proszę o prowadzenie zajęć dla studentów w trybie zdalnym, poza zajęciami, które wymagają obecności studentów na sali: zajęcia kliniczne, prosektoryjne, laboratoryjne etc.

Zarządzenie nr 7/01/2021 w sprawie wprowadzenia godzin dziekańskich

Szanowni Państwo,

W związku z uroczystym wykładem inaugurującym obchody 70 – lecia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przekazujemy zarządzenie nr 7/01/2021 w sprawie wprowadzenia godzin dziekańskich w dniu 22 listopada 2021r w godzinach 10:00 - 12:00.

 

 

 

Subskrybuj RSS - student