student

Studenci naszej Weterynarii nagrodzeni na Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowej

Studenci naszej Weterynarii nagrodzeni na Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowej

W dniach 20-21 maja 2022 r. we Wrocławiu odbyła się XXVI Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych. Udział w niej wzięli studenci weterynarii naszego Uniwersytetu: Julia Puchalska (III rok), Oskar Pszeniczny (III rok), Małgorzata Szkudlarek (V rok) oraz Katarzyna Żurek (V rok).

Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego WWZ

Drodzy studenci Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach! 

Mamy zaszczyt ogłosić Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego naszego Wydziału! 
Poszukujemy osób, które lubią angażować się w ciekawe inicjatywy, z głowami pełnymi pomysłów, zdolnościami organizacyjnymi oraz chęcią pracy na rzecz naszej społeczności! 
Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania kandydatur w formularzu poniżej, a będzie czekał na wasze odpowiedzi przez cały tydzień do 18 maja! 

V edycja konferencji IVSA - Keep calm and save exotic pets

Szanowni Państwo,

IVSA (International Veterinary Students' Association) Poznań ma zaszczyt zaprosić na piątą już edycję konferencji "Keep calm and save exotic pets", poświęconej medycynie zwierząt egzotycznych.

Konferencja odbędzie się w sobotę 26 marca 2022r. o godz. 9.00 na platformie Zoom. Uczestnictwo jest bezpłatne.

ZARZĄDZENIE JM REKTORA NR 11/2022 REKTORA UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU Z DNIA 21 STYCZNIA 2022 ROKU|

Szanowni Państwo

Przekazuję zarządzenie Rektora w sprawie ograniczenia funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną - do wiadomości i zastosowania.

Zgodnie z zarządzeniem bardzo proszę o prowadzenie zajęć dla studentów w trybie zdalnym, poza zajęciami, które wymagają obecności studentów na sali: zajęcia kliniczne, prosektoryjne, laboratoryjne etc.

Zarządzenie nr 7/01/2021 w sprawie wprowadzenia godzin dziekańskich

Szanowni Państwo,

W związku z uroczystym wykładem inaugurującym obchody 70 – lecia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przekazujemy zarządzenie nr 7/01/2021 w sprawie wprowadzenia godzin dziekańskich w dniu 22 listopada 2021r w godzinach 10:00 - 12:00.

 

 

 

Subskrybuj RSS - student