ZARZĄDZENIE JM REKTORA NR 11/2022 REKTORA UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W POZNANIU Z DNIA 21 STYCZNIA 2022 ROKU|

Szanowni Państwo

Przekazuję zarządzenie Rektora w sprawie ograniczenia funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną - do wiadomości i zastosowania.

Zgodnie z zarządzeniem bardzo proszę o prowadzenie zajęć dla studentów w trybie zdalnym, poza zajęciami, które wymagają obecności studentów na sali: zajęcia kliniczne, prosektoryjne, laboratoryjne etc.

Proszę dostosować swoją decyzję do rodzaju przekazywanych treści oraz uzyskiwanych przez studentów efektów uczenia.

Wszelkie niejasności proszę konsultować z Prodziekanami Właściwymi dla danego kierunku studiów.

Bardzo proszę o zachowanie rezimu szanitaryjnego.

Życząc zdrowia pozostaję z wyrazami szacunku
Małgorzata Szumacher
Dziekan WWZ