Studenci naszego Wydziału laureatami stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Studenci naszego Wydziału laureatami stypendium Ministra Edukacji i Nauki!

W dniu 31 marca 2022 r., spośród 910 wniosków spełniających warunki otrzymania stypendium, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek przyznał stypendium 432 studentom. Wśród laureatów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu znalazło się pięciu studentów, przy czym aż czwórka z Nich to studenci naszego Wydziału. Są to studenci kierunku Weterynaria: Julia Grabska, Mateusz Hetman, Kacper Konieczny i Julia Maria Puchalska. Podkreślić należy, iż dorobek naukowy stypendystów w dużej mierze ma charakter interdyscyplinarny tj. opiera się na współpracy głównie pomiędzy takimi dyscyplinami nauki jak Weterynaria oraz Zootechnika i rybactwo.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ogłoszenie wyników postępowania w sprawie przyznania stypendiów Ministra Edukacji i Nauki dla studentów na rok akademicki 2021/2022