KONFERENCJA - PROBLEMY ZDROWOTNE TARLAKÓW TROCI I ŁOSOSIA – OCENA ZAGROŻENIA

PROBLEMY ZDROWOTNE TARLAKÓW TROCI I ŁOSOSIA – OCENA ZAGROŻENIA - 24 CZERWCA 2022 R.

KOLEGIUM RUNGEGO, UNIWERSYTET PRZYRODNICZY, POZNAŃ

Ul. Wojska Polskiego 52

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wraz z Instytutem Rybactwa Śródlądowego im. S. Sakowicza w Olsztynie serdecznie zapraszają na konferencję naukową organizowaną przy wsparciu Sekcji Ichtiopatologii  Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych i Polish Branch European Association Fish Pathologists pod honorowym Patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Opłatę konferencyjną w wysokości 375 zł (broszura konferencyjna, poczęstunek w przerwach kawowych, obiad) należy wpłacić do dnia 25 maja 2022 r. na konto UP Poznań: 29 1090 1362 0000 0000 3601 7894 ,w tytule przelewu proszę wpisać nr subkonta: 293.51.055 Kontakt w sprawach organizacyjnych: dr hab. Agnieszka Pękala-Safińska, prof. UPP; e-mail: agnieszka.pekala-safinska@up.poznan.pl

ZałącznikRozmiar
Image icon Anons4.png9.72 MB