Sukces Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że studenci Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów uzyskali I i III lokatę w ramach uczestnictwa w I Międzynarodowej Konferencji dla Studentów Animal Science nad Aquaculture - Challenges and Research, organizowanej przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (11.05.2022 r.).

I miejsce w ramach sekcji Animal Nutrition zajęła Pani Bogumiła Nowak, która przedstawiła pracę pt. „Using long cut length chaff technology in cattle feeding and its effect on a milk yield."
SKN ZiB Sekcja Żywienia Zwierząt i MIkrobiologii Przewodu Pokarmowego
Opiekun naukowy: prof. dr hab. Adam Cieślak; prof. dr hab. Małgorzata Szumacher

III miejsce zajęła Pani Marcelina Chudyk, która wygłosiła pracę pt. „The effect of supplementation of Tenebrio monitor and Zophobas morio full-fat meals in broiler chickens’ diets on the mineralization and selected morphological parameters of tibia bones"
SKN ZiB Sekcja Żywienia Zwierząt Monogastrycznych i Amatorskich
Opiekun naukowy: dr inż. Bartosz Kierończyk, dr inż. Mateusz Rawski, mgr Zuzanna Mikołajczak

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

dr inż. Bartosz Kierończyk
Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów, WWZ, UPP