Październik 2022

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne SKN

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne SKN

Jako opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów chciałbym serdecznie Państwa zaprosić na spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące działalności SKN na naszym Wydziale.
Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet w PIątek 14.10.2022 o godz. 15:00.

Link do spotkania:
https://meet.google.com/wjd-ywef-xvi

Identyfikator spotkania:
wjd-ywef-xvi

Piknik Wydziałowy

W imieniu Pani Dziekan prof. dr hab. Małgorzaty Szumacher gorąco wszystkim dziękujemy za fantastyczną zabawę podczas Pikniku Wydziałowego, który miał miejsce 8 października 2022r. na Polanie Ogrodu Dendrologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego. Były prezenty, atrakcje, pyszne jedzenie, koncert fantastycznego zespołu PGR (jesteście Simply The Best!!!), a przede wszystkim byliśmy My i Nasza dobra energia oraz wspólna zabawa. Nawet przelotna ulewa w niczym nie przeszkodziła!

Spotkanie Pracowników Wydziału podsumowujące ewaluację dyscyplin

Logo WWZ

Spotkanie Pracowników Wydziału podsumowujące ewaluację dyscyplin

 W dniu 30 września 2022 roku odbyło się zebranie Pracowników Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach. Jego celem było podsumowanie zakończonej w ostatnim czasie ewaluacji trzech dyscyplin obecnych na naszym Wydziale – Zootechniki i rybactwa, Nauk biologicznych oraz Weterynarii. Gościem honorowym był Pan Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej, prof. dr hab. Piotr Goliński.