Spotkanie Pracowników Wydziału podsumowujące ewaluację dyscyplin

W dniu 30 września 2022 roku odbyło się zebranie Pracowników Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach. Jego celem było podsumowanie zakończonej w ostatnim czasie ewaluacji trzech dyscyplin obecnych na naszym Wydziale – Zootechniki i rybactwa, Nauk biologicznych oraz Weterynarii. Gościem honorowym był Pan Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej, prof. dr hab. Piotr Goliński.

Podczas spotkania Pani Prodziekan ds. nauki prof. dr hab. Izabela Szczerbal szczegółowo wprowadziła nas w zasady ewaluacji, przedstawiła oceniane kryteria oraz opisała uzyskane przez w/w dyscypliny oceny. Informacje te zostały również rozwinięte przez Panie Przewodniczące poszczególnych dyscyplin: prof. dr hab. Joanna Śliwowska – Nauki biologiczne, prof. dr hab. Małgorzata Pomorska-Mól – Weterynaria, prof. UPP dr hab. Katarzyna Szkudelska – Zootechnika i rybactwo. Panie Przewodniczące przedstawiły także strategie przyjęte przez Wydział na okres kolejnej ewaluacji. Ostatnim ważnym punktem spotkania było wystąpienie Pana Prorektora prof. dr hab. Piotra Golińskiego, który między innymi docenił pracę nas wszystkich i podkreślił wyjątkowość naszego Wydziału.

Wszyscy prelegenci podkreślali, iż osiągnięte efekty ewaluacji są ogromnym sukcesem, jednak musimy pamiętać, że praca nad osiągnięciami wliczanymi do kolejnej ewaluacji już trwa..