Październik 2021

Profesor dr hab. Tomasz Szwaczkowski powołany na stanowisko Koordynatora ds. programu „Doktorat Wdrożeniowy” na naszym Wydziale

W dniu 19 października 2021 roku Profesor dr hab. Tomasz Szwaczkowski został powołany na stanowisko Koordynatora ds. programu „Doktorat Wdrożeniowy” realizowanego w dyscyplinie Zootechnika i Rybactwo na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach.

Spotkanie organizacyjne Studenckich Kół Naukowych

Drodzy Studenci, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych (SKN) na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach (WWZ) pragnę serdecznie zaprosić na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w piątek (15.10.2021 r) o godz. 15:00, za pośrednictwem platformy Zoom. W ramach spotkania odpowiemy na nurtujące Was pytania oraz przedstawimy korzyści wynikające z aktywnego uczestnictwa w Sekcjach SKN. 

Sukcesy naszych magistrantów i doktorantów – nagrody PTZ

SUKCESY NASZYCH MAGISTRANTÓW I DOKTORANTÓW – NAGRODY POLSKIEGO TOWARZYSTWA ZOOTECHNICZNEGO

 

Polskie Towarzystwo Zootechniczne podczas LXXXV Zjazdu Naukowego ogłosiło wyniki konkursów i wręczyło nagrody za najlepsze prace magisterskie i doktorskie z zakresu zootechniki i rybactwa za lata 2020/2021. Z prawdziwą przyjemnością i dumą informujemy, że wyróżnienia tego dostąpili nasi studenci i doktoranci.

Sukces Laboratorium Badań Markerów Genetycznych Koni

Sukces Laboratorium Badań Markerów Genetycznych Koni

 
The International Society  for Animal Genetics (ISAG) przeprowadziło w latach 2020-2021 Międzynarodowy Test Porównawczy Typowania STR DNA Konia (Equus caballus).
Działające na naszym Wydziale - Laboratorium Badań Markerów Genetycznych Koni, które w teście brało udział, otrzymało certyfikat potwierdzający 100%  dokładność genotypowania