Seminarium SKN, 18.11.2021 „Anatomia porażki w fotografii przyrodniczej"

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne w tym roku akademickim spotkanie odbywające się w ramach spotkań zatytułowanych „seminaria SKN”. Tym razem gościmy Pana dra Łukasza Różyckiego - biologa, fotografa i dziennikarza, autora programów przyrodniczych oraz dwukrotnego laureata międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez BBC Worldwide i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Seminaria SKN to doskonała okazja do zadawania nurtujących pytań, do czego zachęcam. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w wydarzeniu.

Dane do logowania do platformy Zoom zostały umieszczone na plakacie informacyjnym.

Do zobaczenia na seminarium.

dr inż. Bartosz Kierończyk
Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów, WWZ, UPP