Uroczystość absolutoryjna na kierunku Weterynaria

Uroczystość absolutoryjna na kierunku weterynaria w dniu 22 marca 2024 roku.

W miniony piątek, 22 marca 2024 roku, w Kolegium Rungego odbyły się uroczystości absolutoryjne studentów jednolitych studiów stacjonarnych kierunku Weterynaria Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UPP.
Najlepsi studenci odebrali nagrody naukowe i organizacyjne oraz listy gratulacyjne ufundowane przez Prorektora ds. studiów, Dziekana oraz Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.
Absolutorium uświetnił wykład dra Piotra Kwiecińskiego, wiceprezydenta Europejskiej Federacji Lekarzy Weterynarii Wolnej Praktyki, właściciela Firmy Vet-Lab Brudzew, pod tytułem: Europejskie organizacje weterynaryjne i ich znaczenie dla zawodu lekarza weterynarii.
Podczas uroczystości wręczono Medal „Zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu” prof. dr hab. Adamowi Cieślakowi, pracownikowi Katedry Żywienia Zwierząt.

Absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów i spełnienia marzeń!