Tymczasowe domy dla psów i kotów z Ukrainy

Drodzy hodowcy, posiadacze i opiekunowie psów i kotów!

Zwierzęta są cichymi i niewinnymi ofiarami wszystkich konfliktów zbrojnych.
Kryzys polityczny na Wschodzie może spowodować, że z dnia na dzień zwierzęta domowe zamieszkujące na Ukrainie zostaną same, skazane na łaskę lub niełaskę losu.
Jako środowisko miłośników zwierząt nie pozwólmy na to, aby nasi sąsiedzi stracili swoich czworonożnych przyjaciół.

Fundacja Dobrych Zwierząt zainicjowała akcję, której celem jest rejestracja domów tymczasowych dla zwierząt przybywających wraz ze swoimi właścicielami z terenów objętych konfliktem zbrojnym.

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej zgłosiło już swą gotowość do przyjęcia określonej liczby psów i kotów wraz z zapewnieniem im pełnego wyżywienia oraz opieki weterynaryjnej.

Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany włączeniem się w tę akcję – zachęcamy do kontaktu z UCMW lub władzami dziekańskimi Wydziału.

Link do Rejestracja domów tymczasowych