Piknik Wydziałowy - 8 października 2022 r.

Szanowni Pracownicy i Doktoranci Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy

W związku z zakończeniem rocznych obchodów 70-lecia naszego Wydziału a także w podziękowaniu za ogrom czteroletniej pracy, która pozwoliła na uzyskanie przez nasze Dyscypliny Naukowe świetnych wyników w ewaluacji jednostek naukowych

ZAPRASZAM

na PIKNIK WYDZIAŁOWY, który odbędzie się 8 października 2022 roku na terenie Polany Ogrodu Dendrologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (parking i wejście od strony Pracowni Anatomii - prosektorium).

Program Spotkania

16.00 - rozpoczęcie
16.30 - oficjalne powitanie
17.00 - występ Zespołu Castle Brass Quintet
19.00 - pokaz Teatru Ognia Flow Fireshow
20 00 - koncert Zespołu PGR
22.00 - orientacyjny czas zakończenia

W międzyczasie zapraszamy na poczęstunek - grill, ognisko i inne atrakcje kulinarne ….

BARDZO LICZĘ NA WASZĄ OBECNOŚĆ!
Stanowimy niezawodny Zespół, który sprawdza się od wielu lat w każdych warunkach - bardzo za to dziękuję!

Do zobaczenia na pikniku!

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami
Małgorzata Szumacher
Dziekan WWZ