Profesor dr hab. Tomasz Szwaczkowski powołany na stanowisko Koordynatora ds. programu „Doktorat Wdrożeniowy” na naszym Wydziale

W dniu 19 października 2021 roku Profesor dr hab. Tomasz Szwaczkowski został powołany na stanowisko Koordynatora ds. programu „Doktorat Wdrożeniowy” realizowanego w dyscyplinie Zootechnika i Rybactwo na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach.

Stanowisko to obejmuje szereg obowiązków, a w szczególności: nadzorowanie realizacji programu, przepływu informacji w sprawach formalnych i wydatkowania przyznanych środków finansowych, czy też współpraca z prof. dr hab. Agnieszką Piotrowską-Cyplik, Koordynatorem programu w UPP.

Przedmiotem programu „Doktorat wdrożeniowy” finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki jest tworzenie warunków do rozwoju współpracy podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prowadzonej w ramach szkół doktorskich i polegającej na kształceniu doktorantów we współpracy z zatrudniającymi ich przedsiębiorcami albo innymi podmiotami, której efektem będzie wdrażanie w tych podmiotach wyników prowadzonej przez doktorantów działalności naukowej.

Serdecznie gratulujemy!

Powołanie Pana Prof. dr hab. Tomasza Szwaczkowskiego na koordynatora programu "Doktorat Wdrożeniowy"