Konferencja PolLASA - ZWIERZĘTA W BADANIACH NAUKOWYCH

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić  Państwa na kolejną, VII Konferencję z cyklu "Zwierzęta w badaniach naukowych".
Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję trzech bloków tematycznych oraz sesję warsztatową i plakatową
Nadchodząca konferencja odbędzie się w dniach 12-14 września 2022 roku na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Nauk o Zwierzętach (bud 23),   ul. Ciszewskiego 8. W przypadku niesprzyjającej sytuacji epidemicznej – zdalnie lub hybrydowo.
  1. Temat główny: Neurobiologia, w tym doświadczenia na zwierzętach w obszarach: psychiatria i psychologia, behawior, modele uzależnienia, choroby neurodegeneracyjne itp.
  2. Temat 2: Zwierzęta w dobie pandemii.
  3. Temat 3: Otwartość w nauce. Komunikacja naukowców z opinią publiczną na temat doświadczeniach na zwierzętach.
Zapraszamy do udziału,

z wyrazami szacunku,