Biologia stosowana z certyfikatem akredytacyjnym „Studia z Przyszłością”

Z radością i dumą informujemy, iż kierunek Biologia stosowana (studia I stopnia) uzyskała Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością 2022. W ocenie Komisji kierunek zapewnia absolwentom możliwość uzyskania wykształcenia zgodnego z oczekiwaniami rynku pracy, realizowany jest w oparciu o nowoczesny i innowacyjny program studiów, z udziałem kadry akademickiej posiadającej kwalifikacje adekwatne do założonych efektów uczenia się.

Konkurs "Studia z Przyszłością", organizowany wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC, służy identyfikowaniu i nagradzaniu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach. Certyfikatem „Studia z Przyszłością” eksperci wyróżniają kierunki lub specjalności realizowane według nowoczesnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy i oczekiwania studentów.

Uroczystość wręczenia Certyfikatów Akredytacyjnych „Studia z Przyszłością”, która odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2022 roku (poniedziałek) o godz. 11.00 w prestiżowych, zabytkowych murach Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, przy ul. Stary Rynek 78/79.

Wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego niewątpliwego sukcesu, gorąco dziękujemy i gratulujemy!