Styczeń 2024

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach na 32 Finale WOŚP

Z przyjemnością chcemy podzielić się relacją z udziału Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Misję WOŚP wsparliśmy współtworząc strefę warsztatową zorganizowaną przez sztab Poznań Ławica. Nasze mikroskopy, kolorowe eksperymenty i opcja instruktażu pierwszej pomocy dla psów przyciągnęły nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach zagra z WOŚP

Razem możemy więcej. Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach zagra z WOŚP. Razem z sztabem Poznań-Ławica https://www.facebook.com/sztablawica przygotowujemy ciekawe, kolorowe i pełne niespodzianek warsztaty biologiczno-chemiczne. Znajdziecie nas 28 stycznia na targach poznańskich podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dołączcie do naszego kolorowego świata pełnego wspólnej pomocy!

 

Kiedy wieszcz spotyka data science - kryminalistyka w humanistyce

Wykład: Kiedy wieszcz spotyka data science - kryminalistyka w humanistyce

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi,
jako Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów prowadzonego na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie odbywające się w ramach cyklicznych wykładów zatytułowanych „seminaria SKN”. Tym razem gościmy Pana dra hab. Jana Rybickiego, prof. UJ (Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie), który wygłosi wykład pt. „Kiedy wieszcz spotyka data science - kryminalistyka w humanistyce”

RUSZA REKRUTACJA DO PROGRAMU POMOST

RUSZA REKRUTACJA DO PROGRAMU POMOST – ODKRYJ NOWE MOŻLIWOŚCI NA UCZELNI PARTNERSKIEJ

Właśnie ruszyła rekrutacja do Programu PoMost. To unikalna możliwość dla studentów poznańskich uczelni, w tym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, aby w semestrze letnim rozwinąć nowe perspektywy naukowe oraz poznać obszary niedostępne na macierzystych uczelniach. To pierwszy taki program w kraju, umożliwiający realizację wybranego przedmiotu na uczelni partnerskiej.