Czerwiec 2023

Akademickie czwartki - spotkania z nauką dla uczniów szkół średnich

Wykład KONTAKT Z PRZYRODĄ POTRZEBA DUCHA I CIAŁA

W dniu 21 czerwca odbył się wykład z cyklu "Akademickie czwartki - spotkania z nauką dla uczniów szkół średnich". Tym razem tematem spotkania był "KONTAKT Z PRZYRODĄ - POTRZEBA DUCHA I CIAŁA", a prelegentem był profesor Piotr Tryjanowski, który jest znanym badaczem przyrody.

AKADEMICKIE CZWARTKI - KONTAKT Z PRZYRODĄ POTRZEBA DUCHA I CIAŁA

Plakat informacyjny na temat AKADEMICKIE CZWARTKI - KONTAKT Z PRZYRODĄ POTRZEBA DUCHA I CIAŁA

Serdecznie zapraszamy na wykład z cyklu „Akademickie czwartki – spotkania z nauką dla uczniów szkół średnich”, który odbędzie się w środę 21 czerwca o godzinie 11:00 w sali wykładowej UCMW (Szydłowska 43, Poznań). nt. "KONTAKT Z PRZYRODĄ - POTRZEBA DUCHA I CIAŁA"

Zapraszamy do rejestracji grupowej lub indywidualnej za pośrednictwem kodu QR na plakacie lub pod linkiem https://forms.gle/2V53ZetjxABacL9X6

UPAMIĘTNIANIE PRZYZNANIA DOKTORATU HONORIS CAUSA PROF. DR. HAB. MARKOWI ŚWITOŃSKIEMU

JM Rektor UPP i Prof. dr hab. Marek Świtoński

W holu Collegium Maximum 31 maja br. uroczyście odsłonięto nazwisko prof. dr hab. Marka Świtońskiego na tablicy upamiętniającej przyznanie naukowcom Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu tytułu doktora honoris causa przez inne uczelnie.

W odsłonięciu uczestniczyły władze uczelni, dziekani oraz naukowcy Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt.