Biologia stosowana II stopnia

mgr inż. Łukasz Zieleziński, tel. +48 61 848 7104

Wirtualny Dziekanat

Szanowni Państwo,

W związku z przedłużającą się pandemią w kraju uprzejmie prosimy o kontakt z Dziekanatem WMWZ w dalszym ciągu z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej poprzez telefony stacjonarne 848 7104/7244 oraz na adresy mailowe: dziekwet@up.poznan.pl  dla studentów i wmwz@up.poznan.pl  dla pracowników.

Prosimy również, żeby wszelkie dokumenty (zamówienia publiczne, faktury, wnioski o stypendia i inne) nadal przekazywane były do Dziekanatu przez Kancelarię UPP !!!

W sprawach pilnych, wymagających przyjścia do Dziekanatu będzie to możliwe tylko wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu, przy zachowaniu Procedury Postępowania na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w związku ze stopniowym przywracaniem działalności Uczelni:

• na  teren  UPP  może  przyjść  wyłącznie  osoba  zdrowa,
  • stosując środki  ochrony  indywidualnej (przezroczyste przyłbice, maseczki zasłaniające nos i usta),
  • po wejściu do Dziekanatu odkażając ręce wystawionym płynem do dezynfekcji.

PROGRAM STUDIÓW

PLANY STUDIÓW

• zakresy obowiązujące od roku 2022/2023

​biologia eksperymentalna